9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
3380.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
UÇAK VE DOĞU EKSPRESİ İLE VAN KARS ERZURUM TURU Yurtiçi Turlar

UÇAK VE DOĞU EKSPRESİ İLE VAN KARS ERZURUM TURU  
29 OCAK - 2 ŞUBAT 2022 
( 4 GECE 5 GÜNDÜZ )

FARKIMIZ KALİTELİ HİZMET STANDARTI İLE GEZDİRMEK
ÇIKIŞ NOKTALARI : MUĞLA, FETHİYE, KÖYCEĞİZ, ORTACA, DALAMAN, GÖCEK, GÖLHİSAR

TUR PROGRAMI

29 Ocak  Cumartesi Saat  02:00 ’da önceden belirlediğimiz noktalarda siz değerli misafirlerimizle buluşup Antalya havalimanına doğru yola çıkıyoruz.  Anılarımıza daha güzellerini eklemek için muhteşem yolculuğumuza  başlıyoruz


1. Gün: 29 OCAK 2022 Cumartesi
Sabah Saat 08: 05 ' te, Sunexpress Uçağı ile Antalya’dan,  Türkiye’nin en büyük illeri arasında yer alan dünyaca ünlü kedisiyle, kaleleriyle, dört mevsim turizme elverişli coğrafyaya sahip olan Van' a uçuş  yolculuğumuz başlıyor. Saat 09:55 ' te Van Havalimanı' na inişimizle bizi bekleyen aracımıza geçip merkezde ünlü Van kahvaltıcısına gidip harika bir kahvaltıyla güne başlıyoruz. Ardından tekne yolculuğu  ile Akdamar Adasına gidiyoruz.Adadaki ünlü kiliseyi gezip fotoğraflarımızı aldıktan sonra tekne ile geri dönüyoruz. Daha sonra Selçuklu döneminden kalma bir kümbet olan Haline Hatun Türbesine gidiyoruz. Türbe gezimizden sonra Urartu medeniyeti tarafından adak ve sunak yeri olarak kullanılmış, Urartu krallarının taç giydiği çeşitli törenlerin yapıldığı kutsal bir alan olarak kabul edilen Edremit Kız Kalesi Seyir Teras'ına  gidiyoruz. Burada Van Gölü'nün eşsiz manzarasını izleyip, muhteşem panoramik fotoğraflar çekeceğiz. Daha sonra da otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Van' ın şehir merkezindeki seçkin otellerden RUA WORLD OTEL' de.

2.Gün: 30  OCAK 2022 Pazar
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra her mevsim ayrı bir manzaraya bürünen insana huzur veren Muradiye Şelalesi' ne yolculuğumuz başlıyor. Doğanın Yaptığı Bir Beste olan Muradiye Şelalesini dinleyip, eşsiz duygular yaşayıp, fotoğraflarımızı çekerek  buradan yönümüzü Çaldıran Ovası' na çeviriyoruz.  Kış mevsiminde kalın bir kar tabakasıyla örtülü olan bu muhteşem manzaralı ovayı fotoğraflayıp güzel vakit geçirdikten sonra Ağrı Dağlarına  yolculuğumuz başlıyor. Türkiye’nin en yüksek doruğu olan Ağrı Dağı 5137 metre yüksekliği olan sönmüş bir volkandır. Zirvesi 4 mevsim boyunca erimeyen kar ve takke buzulu ile kaplı volkanik bir dağ olan Ağrı Dağı' nın  %65'lik bir kesimi Iğdır ilinde, kalan %35'lik kesimi ise Ağrı ili sınırları içerisindedir. Buradaki eşsiz, unutulmayacak anılarımızdan sonra Ağrı' nın gözdesi olan İshak Paşa Sarayı' na doğru yola çıkıyoruz. Yapımı 99 yıl süren İshak Paşa Saray tarih ve sanat tarihi yönünden eşsiz bir değere sahip. İshak Paşa Sarayı’nın tarihi ve  görkemli binası hakkında detaylı bilgileri rehberimiz eşliğinde alıp bu tarih kokan yeri detaylı bir şekilde gezdikten sonra sırasıyla Iğdır, Digor Ve Ermenistan sınırına doğru yola çıkıyoruz. Buralarda da dolu dolu gezip otelimize  geçiyoruz.
Konaklama Kars' ın şehir merkezindeki seçkin otellerinden GRAND ANİ  OTEL.
NOT: 2 Gece aynı otelde konaklama farkı ile.

Akşam yemeği tur fiyatına dahil dışarıda.

3. Gün: 31 OCAK 2022 Pazartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Ani Antik Kentine doğru yola çıkıyoruz. 
UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan, "Dünya Kenti", "Medeniyetler Beşiği", "Binbir Kilise" ve "40 Kapılı Şehir" olarak da adlandırılan Ani Antik Kenti' ni gezip  anılarımıza anılar ekleyerek  donmuş olan Çıldır Gölü’ne gidiyoruz.  Dileyen misafirlerimiz kızaklar la gölde kayabilir. 
Öğle yemeğinde gölden avlanan balıklardan ,ünlü harakani çorbasından tadabiliriz.Ardından Kars Gravyeri, kaşarı, Malakan peynirinin çıktığı Boğatepe Köyüne gidip kooperatif hakkında bilgi alıp alış veriş yapıyoruz.Akşam kaz menülü  yemek ve Kafkas Gecesi gösterisi ekstra dışarıda restoran'da.
Konaklama Kars' ın şehir merkezindeki seçkin otellerinden GRAND ANİ  OTEL.

4.Gün: 1 ŞUBAT 2022 Salı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra tren garına hareket ediyoruz.Sabah  08:00.’de Doğu Express ile nostaljik Kars - Erzurum arası unutulmaz tren yolculuğuna kalkacak vagonlarda yerimizi alıp yola çıkıyoruz. Konforlu bir seyahatle öğle saatleri 13.00 - 13.30 'e kadar, Doğu Anadolu Kars treninde muhteşem  kış manzaralı dağları,  köyleri,  yaylaları bol bol fotoğraflayarak Erzurum’a varıyoruz. Şehre inişimizle bizi bekleyen aracımıza geçerek Erzurum'un  olmazsa olmaz Cağ Kebabçısı' nda öğle yemeği için  serbest zaman veriyoruz. Yemek molamızdan sonra gezilecek yerler:  Kongre binası , Çifte Minareli Medrese, Kale ve Şehir turu. 
Konaklama ve akşam yemeği Erzurum ’un  şehir merkezindeki seçkin otelinde.

5.Gün: 2  ŞUBAT 2022 Çarşamba
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Saat 09.00 ’da kalkacak Pegasus Havayolları uçağı ile önce Sabiha Gökçen Havalimanına, aktarmanın ardından da Dalaman havalimanına uçup saat 13.00’da Dalaman Havalimanına  iniş yapıyoruz. Bu harika  gezimizi sonlandırıp Fethiye'ye doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz kıymetli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka EMİNE TURİZM tur programında buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz...
 

TUR FİYATLARI

TUR FİYATI: 3380 TL  (k.kartı ile ödeme yapabilirsiniz.)        

FİYAT 2 Kişilik Odada Kişi başı: 3380 TL
Tek Kişilik Oda da Single Farkı 
4 Gece Konaklama İçin : 600 TL
0-2 Yaş  300 TL
3-7 Yaş  2150 TL

 10/12/2021  tarihine kadar 1500 TL ön ödeme yaparak rezervasyonunu gerçekleştiren misafirlerimiz için geçerli fiyat' dır.
Bu tarihten sonraki rezervasyonlarınızda uçak biletlerinin fiyat farkı tur fiyatına eklenecektir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ    
Kredi kartı /Havale-EFT/Nakit   

                          
NOT:  Acenta firmamız hava yol ve pandemi şartlarında değişiklik yapma hakları saklıdır..
! Müze ve Ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz müze girişlerinde müze kartı veya giriş bileti alabilirler.

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ