Hakkımızda

Emine Turizm Ailesi olarak 5 Yıllık tecrübemizle çıktığımız bu yolda görev bilinci ve iş aşkıyla yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlenmesi, yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek, kişisel ve kurumsal bazda hizmet vermek için var gücümüzle çalışarak en iyi hizmeti sunmayı vazife edindik. Muğla’nın Fethiye İlçesinde Hizmet vermekteyiz. Öncelikli Hedefimiz İlk başta Fethiye sonrasında da Türkiye’de Seyahat ve Tur Organizasyonlarında ilk akla gelen güvenilir bir firma olmak. Bu hedefimizi gerçekleştirmenin yolu çok çalışarak doğru ve yerinde hizmet anlayışını benimseyerek, İşin başında kendi çıkarlarımızı değil müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Müşterilerimizin güvenini kazanmak adına her türlü fedakarlığı göstererek hedefimize ulaşabileceğimizin de farkındayız.

Emine Turizm A Sınıfı Tursab Belgesi İle Hizmet Vermektedir. Tursab Belge No: A-10884

 Misyonumuz:

         Müşterilerimize seyahat acentalığı konusunda en iyi hizmeti vererek, seyahatlerinin başından sonuna kadar her konuda yardımcı olarak memnuniyetlerini sağlamak, turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunarak katma değer yaratmaktır.

 Vizyonumuz:

         Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir portföye hizmet vererek seyahat acenteliği ve turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak.

 

Şirket Bilgilerimiz:

Şirket Ünvanı: Gürem Turizm Tic. Ltd. Şti.

Seyahat Acentesi Adı: Emine Turizm Seyahat Acentesi

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10884

Ticaret Sicil No: 10830 Fethiye Ticaret Odası

Vergi Dairesi: Fethiye V.D.

Vergi No: 4430481833

Adres: Patlangıç Mah. Baha Şıkman Cad. No: 154/3 48300 Fethiye / MUĞLA

Telefon: +90 252 611 11 30

Elektronik İletişim Adresi: info@emineturizm.com

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği * TÜRSAB