9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
0.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
1 Gece Konaklamalı Denizli Turu Yurtiçi Turlar

1 GECE KONAKLAMALI DENİZLİ TURU
(DENİZLİ-PAMUKKALE-KARAHAYIT-BULDAN-AFRODİSİAS)

1.GÜN
Değerli misafirlerimiz, buluşma yerlerimizden Denizli' ye dogru hareket ediyoruz yol üstünde vericeğimiz kahvaltı molası sonrasında Denizliye varıyoruz. İlk durağımız denizli teleferiğe gidip Denizli manzarasına bakıyoruz. öğle yemeği için merkez de serbest zaman veriyoruz.Belirlenen saat de buluşup Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Kleopatra Havuzu, Çin Deliği, Tiyatro ) Travertenler de serbest zaman veriyoruz, Pamukkalenin bembeyaz sularının tadını çıkardıktan sonra bir sonraki duragımız şifalı kırmızı suyu ile ünlü Karahayıt gezimiz sonrasında Akşam Yemeği ve konaklama için hotelimize geçiyoruz.Termal sudan faydalanıp dinleniyoruz.

2.GÜN
Rehberimizin belirlediği saat de hotelimizden ayrılıyoruz.İlk durağımız tekstil ve el ürünleri ile meşhur buldan a gidiyoruz.Serbest zaman alış veriş ve fotograf çekiminin den sonra aydın karacasu ya gidiyoruz öğle yemeğinde meşhur pidesini yiyip geyve kasabasın da güzellik tanrıçasın dan ismini alan şehre ;afrodisias a gidiyoruz.Rehberimizin anlatımını dinleyerek antic şehri geziyoruz.gezi sonrası uygun molalar ile  fethiye’ye dönüşe geçiyoruz ve bir başka Emine Turizm organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

TUR FİYATLARI

Dahil Olan Hizmetler                    Dahil Olmayan Hizmetler
- Ulaşım                                        - 1.Gün Öğlen yemeği
- Rehberlik                                    - Müze ören yeri giriş ücretleri
- Seyahat Sağlık Sigortası            - Telefirik Ücreti 
- Acente refakati                
* Otelde sabah kahvaltısı Akşam Yemeği

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,
- Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.
- Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.
- Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.
- Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.
- Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.
Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.

BİLGİLENDİRME VE NOTLAR
•    Tur bedelinin %30 u ön ödeme yapılmadığı takdirde rezervasyon kesinlik kazanmaz.
•    Turlarımızda, rezervasyon önceliğine göre, koltuk numarası verilir.
•    Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan EMİNE TURİZM sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
•    Trafik Kanunu gereğince koltuklarda bulunan emniyet kemerlerinin seyahat-tur süresince takılması zorunlu olup,aksi haldeki durumlarda EMİNE TURİZM in sorumluluğu yoktur.
•    Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
•    Turlarımızda kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız,Minibüs ( 12-15 ,Midibüs ( 21-27 ) veya Otobüs (36-42) olabilir
•    Tur esnasında Ön görülmesi mümkün olmayan sebeplerden hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk trafik vb.veya rehberin belirlediği sürelere misafirlerin uymamaları sebebi ile, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
•    Ziyaret edilen yerlerde Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
•    Acenta,gerekli gördüğü hallerde aynı standartlarda/kalitede olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
•    07-12 yaş arası çocuklar otel konaklamalarında iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler. (Araçta koltuk fiyata dahil değildir )
•    Akşam yemekleri otellin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir. Bölge şartlarına göre alkollü içecek bulunmayabilir.
•    Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir
•    Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası paketi yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
•    Bazı Otellerde 3’lü odalarda ek olarak açılır kapanır yatak olabilmektedir.3 kişi kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
•    Tur programı EMİNE TURİZM kayıt sözleşmesi ile bir bütündür.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sevim Arıcak18.10.2020


Safranbolu hep merak ettiğim bir şehir ve kültürdü. Ani bir telefon bu geziyi yasanabilir kıldı. Ünlü Safranbolu evlerini yerinde incelemek ve Bolu Abant yedigölleri gezip görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Bu geziyi düzenleyen Emine Turizm seyahat acentasi sahibi Emine Yağlı hanımefendiye çok teşekkür ediyor, bir başka turda gezip görüp aydınlanmayı diliyorum.

Münire çetin18.10.2020


Çok güzel bir grupla turumuzu bitirdik Her şey çok güzeldi tekrar görüşmek üzere emine turizme teşekkürler

Leyla Ercetin18.10.2020


Harika bir geziydi gezilecek guzel yerler gormeye deger arkadaslar cok uyumluydu herkes pozitif olunca guzeldi

Nermin aytuğlu17.10.2020


Her zamanki bir tur idi muhtesem bir gurup arkadaşi ile 3 gunluk batı karadeniz turumuzda anılarımıza anılar kattık gezip görmeye ďeger ýerler güzel bir tur arkadaşlar hoş sohbet eğlenceli bir tur arkadaşlara tavsiye ediyorum

Nuray nurcan17.10.2020


Emine turizm ile 5 yıldan buyana gezilere katılmaktayım güvenilir ve samimi bi ortamda ülkemizin güzelliklerini göruyoruz herkese tavsiye ederim,emine turizm ile seyahat etmek bi ayrıcalıktır.

Ayfer bozkurt17.10.2020


15 10 2020 tarihinde emine turizim ile yapmış olduğum batı karadeniz turunda tarihi kültürü yeşili ormanı gölleri doğal güzellikleri bizi inanılmaz mutlu etti 3 günlük bir gezide anılarımıza unutulmuycak anılar ekledik uyumlu bir gurup ile bilgi dolu rehberimiz hasan murat yaylaya ve bizlere bu güzel organizasyonu yapan emine turizmine canı gönülden tşk ederim gezmeyi seven lere emine turizm ile seyahat etmelerini tavsiye ederim.

Hediye soku17.10.2020


15 18 ekim de emine turizim ile bayı karadeniz gezisine çıktım güvenilir bi gezimizi tamamladık herkese tafsiye ederim başka bir turlarla gürüşmek üzere .

Tezcan Arslan17.10.2020


15 ekim 18 ekim arasındaki batı Karadeniz turuna emine turizm ile katıldım, inanılmaz güzelliklere samimi ve güvenilir bi ortamda gezip gördük herkesin gidip görmesini tavsiye ederim ,emine turizm adına emine yağlı hanfendiye çok teşekkür ediyorum tekrar başka bi turda görüşmek üzere diyorum.

Gökçe 31.08.2019

Batı Karadeniz
Harika bir geziydi, ilk defa turla bir yeri gezdim, önyargılarım ortadan kalktı, hep beraberiz bundan sonra, sevgiler.

Elçin Asan30.08.2019

????
Çok güzel bir Batı karadeniz turu geçirdik. Emine hanıma çok teşekkür ediyoruz bu güzellikleri bizlere sunduğu için. Tebrikler Emine turizme????

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ