9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
4650.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Çanakkale - Edirne- Bursa-istanbul Turu Yurtiçi Turlar

FETHİYE-GÖCEK-DALAMAN-ORTACA- KÖYCEĞİZ- ÇIKIŞLI 5 GECE-6 GÜNDÜZ 07

Ekim 2022 akşam saat 22_00 da Fethiye Salı pazarında buluşarak hareketimizle birlikte unutulmaz anılara yolculuğumuz başlıyor.

TUR PROGRAMI

1.GÜN 8 EKİM 2022

Aydın, İzmir, Bergama üzerinden sabahın ilk ışıklarıyla Çanakkale’ye ulaşıp Şairin bir vatan kalbinin attığı yer olarak nitelendirdiği şehitler diyarı olan Eceabat’a feribot ile geçiş yapıyoruz Kahvaltı molamızı Eceabat’ta aldıktan sonra ilk olarak Kilitbahir Kalesinin yanından geçerek tabyalarımızı görüp Seyit Onbaşı’yı konuşuyoruz. Daha sonra gerçek bir şehitlik olan Şahindere şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Çanakkale’nin sembolü ve en büyük anıtımız olan Şehitler Abidesini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği için Alçıtepe köyünde serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Anafartalar ovasını görüp Atatürk’ün saatinin parçalandığı ve “Ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum” sözünü söylediği Conkbayırını görüp, Adana bayırı ve Kemalyeri güzergâhından Eceabat limanına ulaşıp Çanakkale Merkeze geçiyor ve otelimize yerleşiyoruz sonrasında aynalı çarşı ve truva atı gezimizi yapıyoruz gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama (Çanakkale) otelimizde.

2.GÜN 9 EKİM 2022

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Saroz Körfezi manzarasıyla Koru Dağını geçip önce Keşan’a oradan da Uzunköprü üzeri Edirne’ye varıyoruz. Öncelikle Mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği Selimiye Külliyesini adım adım rehberimizin eşliğinde geziyoruz. 71 Metre yükseklikteki 4 Minaresinden her birindeki 3 şerefeye birbirini görmeden ayrı ayrı merdivenlerle çıkılan bir baş yapıttır Selimiye…Osmanlının en parlak dönemlerini de görmüş, 93 Harbi ile Osmanlı yıkılırken dahi, bombalandığı halde dimdik ayakta kalmayı bilmiş bir onur abidesidir. Külliye gezimizin sonunda öğle yemeğinde Edirne’nin ünlü yaprak ciğerinin ve Deva-i Misk tatlısının da tadına bakmayıunutmuyoruz.Tarihi çarşılarda vereceğimiz alış veriş molasının ardından öğleden sonra tarihi Kırk pınar güreşlerinin yapıldığı eski Osmanlı Sarayının kalıntılarının da bulunduğu Sarayönü var.. Fatih’in doğduğu Saray’ın günümüze kalan kuleleri İmaretini birlikte gezeceğiz. Buradaki turumuzu tamamladıktan sonra konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.konaklama ve akşam yemegi (edirnede) hotelimizde

3 GÜN 10 EKİM 2022

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından İstanbula doğru yolculuğumuz başlıyor. İstanbula varışımızla birlikte ilk durağımız tarihi yarımada..Sırasıyla Topkapı Sarayı,Aya Sofya, Yerebatan Sarnıcı,Sultan Ahmet Külliyesi ve Dolmabahçe sarayı, Mısır çarşısı gezisinden sonra 29 Mart 2013'te başlanan ve 3 Mayıs 2019'da açılışı yapılan, cumhuriyet tarihinin en büyük camisi olan 6 minareli Çamlıca camiisini ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda İstanbulda konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.

4.GÜN 11 EKİM 2022

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tekne ile Boğaz turumuza başlıyoruz.Rehberimizin eşliğinde denizden İstanbul’un yalıları,semtleri ve hikayelerini öğrenip bol bol fotoğraf çekiyoruz. Turumuzun sonunda tekneden inip Bostancı’ya geçiyor ve Büyükada’ya hareket ediyoruz. Varışımızla öğle yemeği molası ardından adayı gezmeye başlıyoruz. Dünyanın en büyük ahşap binası sayılan Büyükada Rum yetimhanesini gezip tarihini rehberimizden öğreniyoruz.. Yalıları,cumbalı binaları tanıyoruz. Dondurmalarımızı alıp ,çaylarımızı içtikten sonra vapurla tekrar geriye dönüp Bursa yolculuğumuza başlıyoruz. Bursaya ulaştıktan sonra konaklayacağımız otele geçiyoruz.

5.GÜN 12 EKİM 2022

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bursa turumuz başlıyor. Öncelikle merkezde Tophane’ye çıkıp Osmangazi ve Orhan Gazi türbelerini geziyoruz. Ardından 600 Yıllık Ulucamii’yi rehberimizin eşliğinde ziyaret ediyoruz. Koza Han’da alacağımız molada ipek alışverişlerimizi yapıyoruz. Öğle yemeğimizi ünlü Bursa İskender Restaurantlarından birinde alıyoruz. Öğleden sonra ise Yeşil Türbe ve 1326 Panorama Müzeleri gezilecek. Turumuzun sonunda Fethiye’ye doğru yola çıkıyoruz.

TUR FİYATI NAKİT: 4650 TL

K.KARTI İLE ÖDEME TUR FİYATI: 4850 TL

K.KARTINA 3 TAKSİT: 4950 TL

K.KARTINA 6 TAKSİT: 5185 TL

SNGL FARKI: 1250 TL

0-3 yaş: 0 TL 3-7 yaş: %50 İNDİRİMLİ

 

*Tüm öğle yemekleri

*Müze giriş ücretleri (Not:Tur esnasında Müze Kart alabilirsiniz.)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMELER

*Tekneyle boğaz turu

*Tüm öğlen yemekleri

*Müze giriş ücretleri NOT : Tur esnasında Müze Kart ALABİLİRSİNİZ)

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

*4 gece seçkin otellerde konaklama

* 3 Akşam yemeği/açık büfe ya da set menü

* 4 sabah Kahvaltısı/Açık büfe

*Otobüs içi ikramlar

*Rehberlik Hizmeti TÜRSAB KOKARTLI

* Millipark ücretleri

* Seyahat sağlık sigortası

* Acenta refakatçısı

NOT : Gezi ÖNCESİ 65 YAŞ ÜSTÜ ve 18 Yaş Altı ile Öğretmenler

Hariç diğer misafirlerimizin MÜZE KART ÇIKARTMASINI tavsiye ederiz.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi kartına taksit farkı

/Havale-EFT/Nakit

NOT: Acenta firmamız hava yol ve pandemi şartlarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

*REZERVASYON ÖNCELİĞİNE GÖRE KOLTUK NUMARASI VERİLMEKTEDİR.

İLETİŞİM: 0530 524 01 41- 0252 611 11 30

*2000 TL ön ödeme yaparak rezervasyonunu gerçekleştirebilir

*Dm ve whatsapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz.                    

ÖDEME SEÇENEKLERİ: Kredi kartına taksit/Havale- EFT/Nakit

*-NOT: Acenta firmamız hava yol ve pandemi şartlarında değişiklik yapma hakları saklıdır..

*-REZERVASYON ÖNCELİĞİNE GÖRE KOLTUK NUMARASI VERİLMEKTEDİR.

*-Müze ve Ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz müze

*-girişlerinde müze kartı veya giriş bileti alabilirler.

*-İLETİŞİM: 0530 524 01 41- 0252 611 11 30

*-20/06/2022 tarihine kadar 1500 TL ön ödeme yaparak

*-rezervasyonunu gerçekleştirebilir

*-Dm ve whatsapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ