9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
1250.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Asos-Bozcaada-Edirne-Erdek Turu Yurtiçi Turlar

          ASOS BOZCA ADA-EDİRNE-ERDEK TURU

TUR TARİHİ:02-04-2021/05-04-2021                                                 

Emine Turizm turuna hoş geldiniz..

Değerli misafirlerimiz,bu sefer sizler için;Pek fazla gidilmeyen ama gidilince de çok hayranlık uyandıran 2 güzel yöre seçtik.Biri Osmanlı’ya başkentlik yapmış Serhat şehrimiz Edirne diğeri , Balıkesir’in incisi,Türkiye’de 40 Yılı aşkın zamandır ilk termal turizmini başlatan  yörelerimizden Gönen..Tabii yol güzergahımızda yer alan Çanakkale’yi de gezmeyi ihmal etmeyeceğiz.3 Günlük tur güzergahımızda her zamanki gibi doğa-tarih-bol bol alışveriş ve eğlenceler olacak..Unutamayacağınız bir tura hazırmısınız..

Akşam geç saatlerde Fethiye’den yola çıkıyoruz.Sabahın ilk ışıkları ile İzmir’e varışımızla Çanakkale istikametine devam ediyoruz. Bergama’ya varmadan Şakran civarında kahvaltı molamızı aldıktan sonra vakit kaybetmeden, 2300 Yıl önce ünlü düşünür Aristo’nun felsefe okulu kurduğu Assos’a devam ediyoruz.Antik dünyanın Anadolu’da bulunan tek Dor tapınağının bulunduğu tepeye birlikte çıkıp Athena Tapınağından Midilli Adasını fotoğraflıyoruz.Çarşıda gezerken Assos’lu hanımların iğne oyalarından satın alıp çay-kahve molası yapabilirsiniz.Ardından Geyikli’ye geçip feribota binip Bozcaada’ya geçiyoruz.Adanın merkezinde tarihi Kaleyi gezip meşhur Gelincik ve Domates reçellerinin tadına bakabiliriz.Öğle yemeği molamızdan sonra tekrar feribota binip,Geyikli’ye dönüyor ve konaklayacağımız Çanakkale’deki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeklerimizi alıp istirahate çekiliyoruz.

İKİNCİ GÜN…

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Saroz Körfezi manzarasıyla Koru Dağını geçip önce Keşan’a oradan da Uzunköprü üzeri Edirne’ye varıyoruz.Öncelikle Mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği Selimiye Külliyesini adım adım rehberimizin eşliğinde geziyoruz. 71 Metre yükseklikteki 4 Minaresinden her birindeki 3 şerefeye birbirini görmeden ayrı ayrı merdivenlerle çıkılan bir baş yapıttır Selimiye…Osmanlının en parlak dönemlerini de görmüş, 93 Harbi ile  Osmanlı yıkılırken dahi, bombalandığı halde dimdik ayakta kalmayı bilmiş bir onur abidesidir.. Külliye gezimizin sonunda öğle yemeğinde Edirne’nin ünlü yaprak ciğerinin ve Deva-i Misk tatlısının da tadına bakmayı unutmuyoruz.Tarihi çarşılarda vereceğimiz alış veriş molasının ardından öğleden sonra tarihi Kırk pınar güreşlerinin yapıldığı eski Osmanlı Sarayının kalıntılarının da bulunduğu Sarayönü var.. Fatih’in doğduğu Saray’ın günümüze kalan kuleleri İmaretini birlikte gezeceğiz. Turumuzun sonunda Edirne’de konaklayacağımız otelmize geçiyoruz.

ÜÇÜNCÜ GÜN…

 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Keşan üzeri Gelibolu’ya varıp feribotla Lapseki’ye geçip oradan da Bandırma üzeri Erdek’e geçiyoruz..Çarşı merkezinde serbest zaman alıp bol bol yöresel ürünlerden alışverişlerimizi yapıyoruz. Sahilden,Evliya Çelebinin de bahsettiği Zeytin Adasınıın fotoğraflarını çekiyoruz.Bir sonraki durağımız ise Bandırma Merkez..Vapur iskelesi ve Cumhuriyet meydanını gezdikten sonra  ünlü Manyas Gölü ve Manyas Kuş Cennetine gidiyoruz.Bu yöremiz Türkiyemizin en önemli Kuş cennetlerinden sayılan cennetten bir köşedir. Ormanlık ve sazlık alanlardan oluşan göl kenarında kısa bir yürüyüşle çevreyi tanıyıp oksijen depolayacağız. Arzu edenler ormandaki kulelere çıkıp çevreyi fotoğraflamak imkanı bulacaklar..Ayrıca içerisinde bir kuş müzesi de barındıran tabiat parkını gezdikten sonra dönüş yoluna geçeceğiz.İzmir üzeri memleketimize çeşitli molalarla varıyoruz. BİR BAŞKA EMİNE TOUR  GEZİSNDE BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ..

TURUN ADI

Asos-Bozcaada-Edirne-Erdek Turu

TURUN TARİHİ

 02-05 Nisan 2021

FİYAT

Kişi başı: 1250 TL

0-3 yaş: ücretsiz

4-9 yaş: %50 indirim (625 TL)

SÜRE

2 Gece 3 Gün

ULAŞIM

Otobüs

KONAKLAMA

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi kartına taksit/Havale-EFT/Nakit

İLETİŞİM

0530 524 01 41

www.emineturizm.com

facebook/emineturizm

instagram/emineturizm

ÇIKIŞ YERLERİ

Köyceğiz-Ortaca-Dalaman-Göcek-Fethiye

KALKIŞ SAATİ

00:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

         GEZİLECEK YERLER

 1. GÜN

*Asos

*Dor Tapınağı ve Athena Tapınağı

*Bozcaada

 

Konaklama: Çanakkale

Kahvaltı: Şakran civarında serbest kahvaltı (İlk günkü kahvaltı tur ücretine dahil DEĞİLDİR.)

Öğle yemeği: Tur sırasında öğle yemeği molası verilecektir. ( Tur ücretine DAHİL DEĞİLDİR.)

Akşam yemeği: Açık Büfe (Otelimizde, tur ücretine DAHİL)

 

2. GÜN

*Saroz Körfezi manzarası ve Koru Dağı istikameti üzerinden Keşan

*Selimiye Külliyesi

* Edirne tarihi çarşı

*Sarayönü

 

Konaklama: Edirne

Kahvaltı: Açık Büfe (Otelimizde, tur ücretine DAHİL)

Öğle Yemeği: Tur sırasında öğle yemeği molası verilecektir. (Tur ücretine DAHİL DEĞİLDİR.)

Akşam yemeği: Açık Büfe (Otelimizde, tur ücretine DAHİL)

 

3. GÜN

*Erdek

*Bandırma

*Manyas Gölü ve Manyas Kuş Cenneti

 

Kahvaltı: Açık Büfe (Otelimizde, tur ücretine DAHİL)

!Kahvaltıdan sonra saat 08:00’de otelden çıkış yapılacaktır.

! Akşam yemeği yol üzerinde verilecek molada alınacaktır. (Tur ücretine DAHİL DEĞİLDİR.)

 

 

 

 

 

 

             HİZMETLER

DAHİL HİZMETLER

Otobüs İle Ulaşım

Araç İçi İkramlar

Seyahat Sağlık Sigortası

✓TURSAB Kokartlı Rehberlik Hizmeti

2 Gece 3 Gün Konaklama

Acente Refakatçısı

Emine Turizm Tur Güvencesi

Otelde 2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği

 

 

HARİÇ HİZMETLER

X İlk gün sabah kahvaltısı

X Son gün akşam yemeği

X Tüm öğle yemekleri

X Bozcaada feribot ücreti

X Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

 

!Müze ve Ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz müze girişlerinde müze kartı veya giriş bileti alabilirler.

TUR FİYATLARI

BİLGİLENDİRME VE NOTLAR

 • Tur bedeli ödenmediği takdirde rezervasyon kesinlik kazanmaz.
 • Turlarımızda, rezervasyon önceliğine göre, koltuk numarası verilir.
 • Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan EMİNE TURİZM sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Trafik Kanunu gereğince koltuklarda bulunan emniyet kemerlerinin seyahat-tur süresince takılması zorunlu olup aksi haldeki durumlarda EMİNE TURİZM in sorumluluğu yoktur.
 • Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
 • Turlarımızda kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız,Minibüs ( 12-15 ,Midibüs ( 21-27 ) veya Otobüs (36-42) olabilir
 • Tur esnasında ön görülmesi mümkün olmayan sebeplerden hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk trafik vb. veya rehberin belirlediği sürelere misafirlerin uymamaları sebebi ile tur programında belirtilmiş olmasına rağmen yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
 • Ziyaret edilen yerlerde yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Acenta, gerekli gördüğü hallerde aynı standartlarda/kalitede olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
 • 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklamalarında iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler. (Araçta koltuk fiyata dahil değildir. )
 • Akşam yemekleri otelin konseptine göre set menü veya açık büfe olarak değişiklik gösterebilir. Bölge şartlarına göre alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir
 • Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası paketi yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
 • Bazı otellerde 3’lü odalarda ek olarak açılır kapanır yatak olabilmektedir.3 kişi kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Tur programı EMİNE TURİZM kayıt sözleşmesi ile bir bütündür.

 

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

 • Turlarımız sınırlı kontenjanlarla yapılmaktadır.
 • Tur rezervasyon aşamasında Hayat Eve Sığar (HES) kodu beyanı zorunludur.
 • Aracımızda el dezenfektanı ve maske bulunmaktadır.
 • Rehberimiz tarafından tura başlamadan önce ateş ölçümü yapılmaktadır.
 • Tur süresi boyunca iç ve dış mekanlarda 1,5 metre sosyal mesafe ve maske takılması zorunlu olacaktır.
 • Turumuzda ziyaret edilen müze, ören yeri ve diğer tüm noktalarda ilgili kurum ve işletmelerin almış olduğu önlemlere göre hareket edilecektir.

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Selahattin04.04.2021

Selahattin
Çanakkale Edirne Erdek Bandırma turları için bize gösterdiğin ilgiye teşekkür ederim.

Ayfer bozkurt04.04.2021


Emine turizm ille muhteşem bir gezi yaptım herşey mükemmel idi asos bozca ada edirne erdek bandırma gòrmeye değer yerler herkese tavsiye ederim teşekkürler emine turizm vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı.

Nermin aytuğlu04.04.2021


Emine turizm ile yapmış olduğuuz 3 günlük asos Bozcaada ada Edirne erecek bandırma turundan çok memnun kaldık buraları görmeyen herkese görmesini tavsiye ederim görülmeye değer yerler ayrıca Emine turizme vermiş olduğu hizmetlerden ve òzen ile müşterilerine ilgilenmesini dolayi gönülden teşekkür ederim.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ