9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
0.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Batı Karadeniz Turu Yurtiçi Turlar

BATI KARADENİZ ABANT-AKÇAKOCA-SAFRANBOLU – AMASRA – DOLU DOLU GEÇECEK HARİKA BİR TATİLE HAZIR MISINIZ? 

YEŞİLİN HER TONUNA  ŞAHİTLİK  EDECEĞİMİZ VE HAYRAN KALACAĞIMIZ MUHTEŞEM BİR BATI  KARADENİZ TURU  (2 GECE – 3 GÜN)

 ..........., Perşembe akşamı saat 22:00’de Fethiye salı pazarında tolanıp hareket ediyoruz. Burdur, Afyon üzerinden sabah saatlerinde Bolu Abant’a ulaşıyoruz. Tahmini varışımız saat 08.00

1.GÜN: Sabah muhteşem manzarada Abant Gölünde otobüsümüzden inip serbest kahvaltı için göl kenarında mola veriyoruz. Kahvaltı ile birlikte bol bol oksijen depolayarak Abant’tan ayrılıp  misafirlerimizi küçük ekstra ücret karşılığında minibüslerle yedi göllere ulaştırıyoruz bu doğa harikası yedi gölleri gezdikten sonra minibüsler bizi aldığı adrese geri bırakıyor, buradan otobüsümüz ile turumuza devam ediyoruz Karadeniz kenarında bulunan Akçakoca’ya  doğru devam ediyoruz. Deniz kenarında alacağımız molada arzu eden misafirlerimiz otantik restoranlarda balık keyfi yapabilirler. Gezimizin sonunda Zonguldak’a gidip otelimize geçiyoruz.

2.GÜN: Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından hemen Zonguldak çıkışında bulunan Gök Göl mağarasına gidiyoruz. Muhteşem sarkıt-dikitlerin ve yeraltı gölünün bulunduğu mağarayı geziyoruz. Gezimizin sonunda Amasra’ya hareket ediyoruz. Adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden alan, Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon seferi sırasında 1461’de fethettiği ve Çeşm-i Cihan yani dünyanın gözü, gözdesi dediği Amasra’ya giriyoruz. Amasra merkezde, Kemere köprüsünden geçerek ada üzerinde kurulu, tarihi Ceneviz Kalesine yürüyerek geçiyoruz. Adanın yukarısında rehberimiz eşliğinde ağlayan ağacın olduğu noktaya yürüyüp Tavşan adasının fotoğraflarını çekiyoruz. Öğle yemeğini arzu eden misafirlerimizle çarşı merkezindeki ünlü balık restoranlarında yiyebiliriz. Çarşı molamızda Amasra’ya has ahşap hediyeliklerin satıldığı Çekiciler arastasında serbest alış-veriş molamız olacak. Gezimizin ardından Küre Dağlarını aşarak Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Akşam üzeri saatlerinde Anadolu’muzun en kaliteli safranlarının yetiştiği Safranbolu’da gezeceğimiz ilk yer Hıdırlık Tepesi. Tüm Safranbolu’yu Hızır Aleyhim Selamın ismiyle anılı tepeden rehberimizin anlatımlarıyla fotoğraflıyoruz. Merkez deki gezimizde ise muhteşem otantik Safranbolu sokaklarında hem alış-veriş hem gezme imkânımız oluyor. Sırasıyla Kaymakamlar Konağı, Cinci Han ve Hamamları, Yemeniciler Çarşısı gezeceğimiz yerlerin sadece bir kısmı Otele geçmeden öncede meşhur Safranbolu lokumlarının nasıl yapıldığı ile ilgili Lokumcuların hazırladığı tanıtımı izliyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Çeşitli molalarla akşam saatlerinde Fethiye’ye varıyoruz. Bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.
 

TUR FİYATLARI

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 Gece *3 veya *4 Otellerde Konaklama
* Otobüs ile Ulaşım
* Profesyonel Rehber Eşliğinde Çevre Gezileri
* Otobüs İçi İkramları
* Tur Güvencesi
* Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
*Yedigöller Dolmuş Ücreti
* Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze ve ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinde müze kartı veya giriş bileti alabilirler.)

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ