9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
4450.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Doğu Karadeniz Turu Yurtiçi Turlar

UZUNGÖL-KARASTER-ZİLKALE-AYDER- KAMİLET MENÇUNA YAYLALARI VE KARAGÖL MİLLİPARK TURLARI
KÖYCEĞİZ ORTACA DALAMAN GÖCEK FETHİYE GÖLHİSAR ÇIKIŞLI

Hayal ettiğiniz Karadeniz gezisi, doğal güzelliklerin sınırlarını zorlayan yayla atmosferi ile birleşiyor…


1 GÜN : 09/08/2021 Akşam 20:00'de Belirlediğimiz Noktalarda Buluşarak Unutulmaz Anılara Yolculuğumuz Başlıyor. Afyon-Ankara Yolunu Takib ederek Sabah ,Samsun’a varış ve merkezde serbest kahvaltı molası Gazi Evi ve 19 Mayıs Tütün İskelesi ,Atatürk Heykeli ve Bandırma Vapuru gezisi, ardından Ordu’ya hareket.Boztepe teleferik turu, konaklama Ordu’da Royal otelimizde konaklama.

2.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Giresun üzeri Trabzon’a varış.Atatürk Müze Evi , Trabzon işi Kazaziye alışverişi.Öğleden sonra Sümela Manastırı turu.Çay Fabrikaları ziyereti.Uzungöl turu,Trabzon otelimizde Konaklama    

3.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra hava durumuna göre Karaster veya Demirkapı Yaylasına özel-extra küçük ücret karşılığında minibüslerle ulaşım.Öğleden sonra Çamlı Hemşin üzeri özel minibüslerle Zilkale-Çinçiva Köyü turu.Ayder Yaylası gezimizin ardından ÇAMLIHEMŞİN LİVADİ BUNGULOV EVLERDE konaklama farkıyla,odalarımıza yerleşiyoruz.

4.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra ünlü Rize Bezleri imalat yeri ziyareti ve alışveriş.Sürmene’de ünlü bıçak üretim merkezi alış verişi.Özel minibüslerle Kamilet-Macahel Yaylaları-Mençhuna Şelalesi turu,öğleden sonra özel minibüslerle Artvin Karagöl Milli parkı turumuzu yaptıktan sonra, ÇAMLIHEMŞİN LİVADİ BUNGULOV EVLERDE konaklama farkıyla odalarımıza geçiyoruz.(not: YÖRESEL CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE AKŞAM YEMEKLERİMİZİ ALARAK EĞLENİYORUZ.)

5.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Hamsi köy’de sütlaç ,Zigana geçidi.Gümüşhane Karaca Mağarasına hareket.Mağara gezisi Köme alışverişi ve Erzincan’a varış. Ünlü döner restaurantlarında öğle yemeği. Öğleden sonra Suşehri üzeri Tokat’a varış.Taşhan alışveriş molası.Konaklama Tokat’ta ÇAVUŞOĞLU ****HOTEL DE...   

6.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Amasya’ ya hareket.Kurşunlu Külliyesi,Amasya minyatürü müzesi Yeşil Irmak,Saat Kulesi,Bimarhane-Eski Tıp Fakültesi gezileri. Ferhat ve Şirin müzesi Turumuzun sonunda ÜLKEMİZİN YEŞİLİN ANAVATANI OLARAK ANILAN KARADENİZİN HAVASIYLA YAYLALARIYLA DOĞASIYLA TARİHİYLE KÜLTÜRÜYLE DOLU DOLU GEÇEN GÜNLERİN SONUNDA UNUTAMİYACAĞIMIZ ANILARIMIZLA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA GEÇİYORUZ.

Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR FİYATLARI

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

1-LÜKS OTOBÜSLE ULAŞIM
2-HOTELDE (5) GECE KONAKLAMA
3-HOTELDE ALINAN (5) SABAH KAHVALTI
4-HOTELDE ALINAN (5) AKŞAM YEMEĞİ
5-TÜRSAB KOKARTLI REHBERLİK HİZMETİ
6-1618 TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYEHAT SİGORTASI

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1-MÜZE VE ÖREN YERLERİ
2-ÖĞLEN YEMEKLERİ
3-İLK GÜN ALINAN SABAH KAHVALTISI
4-MİNİBÜSLER İLE YAYLA GEZİLERİ ÜCRETİ

 

!Müze ve Ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz müze girişlerinde müze kartı veya giriş bileti alabilirler.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ