9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
0.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Kars Treni İle Anadolu Turu Yurtiçi Turlar

KARS TRENİ İLE DOĞU ANADOLU TURU

1 GÜN : Sabah .... Uçağı ile Antalya’dan Van’a uçuyoruz. Alana inişimizle bizi bekleyen aracımıza geçip merkezde ünlü Van kahvaltı salonlarından birine gidip harika bir kahvaltıyla güne baş lıyoruz.Ardından Van Peynirciler Çarşısı, Van İran Pazarı, görece ğimiz yerler arasındadır.Ardından Gevaş’a tekne ile Akdamar Adasına gidiyoruz.Adadaki ünlü kiliseyi gezip fotoğraflarımızı aldıktan sonra tekne ile geri dönüyor ve doğu Bayazıt’a gidiyo ruz.Vaktimiz kalırsa ayrıca tarihi İshakpaşa Sarayını da geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Doğu Bayazıt’da otelimizde.

2 GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan Iğdır üzeri Kars’a geçip çarşılarda serbest zaman alıyoruz.Kars Peyniri, Kars Balı alış verişlerimizi yapıyoruz.Öğleden sonra yeni açılan  Kafkas Cephesi müzesine gidip 90.000 Şehit verdiğimiz vahim savaşa ta nıklık ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Kars’da otelimizde.

3 GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra don muş olan Çıldır Gölü’ne gidiyoruz.Dileyen misafirlerimiz kızaklar la gölde kayabilir.Öğle yemeğinde gölden avlanan balıklardan,ün lü harakani çorbasından tadabiliriz.Ardından Kars Gravyeri,ka şarı,Malakan peynirinin çıktığı Boğatepe Köyüne gidip kooperatif hakkında bilgi alıp alış veriş yapıyoruz.Akşam yemeği ve Kafkas Gecesi halk dansları gösterisi isteğe bağlı özel extra dışarıda restaurantta.Konaklama Kars’da otelimizde. 

4 GÜN : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra tren garına hareket ediyoruz.Sabah .....’de kalkacak vagonlarda yerimizi alıp yola çıkıyoruz.Konforlu bir seyahatle tüm gün öğle den sonra .....’a kadar, Doğu Anadolu Kars treninde dağları, yaylaları bol bol fotoğraflayarak Erzincan’a varıyoruz.Şehre ini şimizle Bakırcılar Çarşısına gidip alış verişlerimiz yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Erzincan’da otelimizde.

5 GÜN :  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Saat ....’da kalkacak Pegasus Havayolları uçağı ile önce Sabiha Gökçen Havalimanına ,aktarmanın ardından da Dalaman havalimanına uçup saat ....’de varıyoruz.Başkabir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 

TUR FİYATLARI

TUR FİYATIMIZA DAHİL OLAN FAALİYETLER :

1-Antalya – Van Sun Express Havayolları ile ; Erzincan – Dalaman Pegasus Havayolları ile uçak biletleri.
2-4 Gece otel konaklaması,4 Kahvaltı,3 Akşam yemeği .
3-Programda belirtilen güzergahda ulaşım Türkçe rehberlik hizmetleri
4-Seyahat sigortası. 

TUR FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN FAALİYETLER :

1-Özel Harcamalar
2-Kafkas Gecesi-yemekli-eğlencesi
3-Müze ve ören yeri girişleri
4-Akdamar Adası tekne ücreti

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ