9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
0.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Kıbrıs Turu Yurtdışı Turlar

KIBRIS GEZİ TURU


.......:GÜNÜ AKŞAM SAAT 23.00 DE SALI PAZARIN'DAN  ANTALYA HAVALANINA HAREKET EDİYORUZ.


.......:SABAH ANTALYA DIŞHATLAR DAN SAAT .......  DE KIBRIS ERCAN HAVALİMANINA UÇUYORUZ.07.45 DE KIBRIS ERCAN HAVALANI NA İNİYORUZ VE GİRNEYE OTELİMİZE DOĞRU HARAKET  EDİYORUZ. KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA HOTELDE  ODALARIMIZA YERLEŞİYORUZ. DİNLENMEK İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ .BEŞPARMAK DAĞLARINDAKİ TANKI GÖRMEK  İSTEYENLERE MİNİMUM BİR ÜCRET KARŞILIĞINDA MİNİBÜSLERLE  ÇIKIYORUZ.İSTEYEN ŞEHİR MERKEZİ GİRNE SAHİLİNİ ÇARŞISINI SERBEST OLARAK   KEŞFEDİYORUZ.


.......: KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA OTELİMİZDEN AYRILIYORUZ TURUMUZA BAŞLIYORUZ GİRNE TURU,MAVİ KÖŞK,YAVUZ ÇIKARTMA,BARIŞ ÖZGÜRLÜK MÜZESİ,KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ,AÇIK HAVA MÜZESİ,BEYLERBEYİ,BELLEPAİS MANASTIRI,YEMEK MOLASI,KIBRIS EVİ,GİRNE KALESİ KÖYÜ, BU BİRBİRİNDEN EŞSİZ TARİHİ VE KÜLTÜR Ü PROFESYONEL REHBER EŞLİĞİNDE GEZDİKTEN SONRA YILBAŞI EĞLENCESİ İÇİN HOTELİMİZE GEÇİP YILBAŞINDA KIBRIS TA OLMANIN  FARKINI KEYFİNİ HİÇ HIZ KESMEDEN BOL EĞLENCEMİZİ ÜNLÜ SANATÇILAR EŞLİĞİNDE SABAHA KADAR SÜRDÜRÜYORUZ .


.........: KEYFİMİZCE UYUYUP UYANDIKTAN SONRA KAHVALTIMIZI HOTEL DE YAPIP GRUP LİDERİMİZ, SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLEMİZİ GÖNLÜNÜZCE EĞLENMENİZ VE BOL MUHABBET DOLU BİR GÜN GEÇİRMENİZ İÇİN HOTELDEN AYRILIYORUZ.


........:PROFESYONEL REHBER EŞİLĞİNDE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ LEFKOŞE,GAZİMAĞUSA,BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ BARBARLIK MÜZESİ YEŞİL HAT SINIR GEZİSİ LEFKOŞE SURLARI TARİHİ GİRNE KAPISI,MEVLEVİ MÜZESİ,VENEDİK SÜTUNU,BÜYÜK HAN, SELİMİYE CAMİİ,BÜYÜKHANBA BANDABULYA,KAPALI PAZAR LOKMACI SINIRI GAZİMAĞUSA ŞEHRİNE HARAKET,ST.BARNABAS MANASTIRI, PANOMARİK KRAL MEZARLARI,NAMIK KEMAL ZİNDANI;ST.NİCOLAS KATEDRALİ,KAPALI MARAŞ VE SERBEST ZAMAN....HAVALİMANİ DÖNÜŞ AKŞAM 21:45 TÜRKİYE UÇUŞ..DAHA SONRA ANTALYA DA BİZİ BEKLEYEN ARACIMIZLA SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMZİ FETHİYE SALI PAZARINA BIRAKIYORUZ BİR BAŞKA TURDA BULUŞMAK DİLEKLERİMİZLE UĞURLUYORUZ.
 

TUR FİYATLARI

NOT:FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

ARAÇLARLA ULAŞIM TRANSFER  HOTEL  3 GECE KONAKLAMA SABAH KAHVALTI AKŞAM YEMEĞİ PROFOSYENEL REHBERLİK HİZMETLERİ SEYEHAT SİGORTA GÜVENCE PAKETİ.EKONOMİK SINIFI GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
MÜZELER ÖREN YERLERİ ÖĞLEN YEMEĞİ

 

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ