9 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!
0.00 ’den başlayan
+90 530 524 01 41
Olympos - Adrasan - Elmalı Turu Yurtiçi Turlar

Olympos-Adrasan ElmalıTuru

KALKAN – KAŞ – DEMRE – FİNİKE – OLYMPOS-ADRASAN-ELMALI

TUR PROGRAMI

1.GÜN : Fethiye’den Hareket > KALKAN – KAŞ – DEMRE-OLYMPOS
Sabah belirlemiş olduğumuz toplanma yerimiz ve saatimizde, aracımızda bizlere ayrılan koltuklara geçerek, yine unutulmayacak bir geziye başlıyoruz.
Programımıza ilk olarak, Kalkan – Kaş üzerinden Demre’ye doğru yolculuğumuz başlıyor. Kaputaş ’ta serbest zaman kahvaltı molamızın ardından KALKAN – KAŞ sahil yolu üzerinden denizin maviliğine doya doya bakıyoruz ve belirlediğimiz yerlerde durarak küçük fotoğraf molaları ile Demre’ye ulaşıyoruz. Demre’de çarşı gezisi ve Noel Baba müzesini gezdikten sonra öğlen yemeği molasının ardından Çıralı’ya doğru hareket ediyoruz.
Gün batımı öncesi Olympos Dağı’nda yaşayan aslan başlı, keçi gövdeli, yılan kuyruklu ve ağızdan alevler saçan canavar Chimera ile Ephyra Kralı Glaukos’un oğlu Hipponoes (Bellerophontes ) Mistik Hikayesi olan Çıralı Yanar Taşı ziyaret ediyoruz. Daha sonrası otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra yeşilin ve mavinin birleştiği Olympos sahilinde yüzme fırsatı yakalıyoruz.
Akşam Yemeği canlı müzik eşliğinde otelimizde…

2. GÜN : Olympos’tan Hareket
Sabah kahvaltıdan sonra tarihi Helenistik döneme kadar uzanan ve Likya konfederasyonunun üyesi olan Olympos antik kentine doğru yol alıyoruz. Antik kentimizi gezdikten sonra kavunun içinde dondurmaların da tadına bakarak keyifli gezimize devam ediyoruz. Öğle yemeği için gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz Ulupınar'a geliyoruz.
Burada Ulupınar da ki doğa gezimizden sonra daha bitmedi... Geyiklerin dağdan indiği, suların şırıl şırıl aktığı ve bu köydeki yaşayan köylülerin ürettikleri ürünlerini sergilediği muazzam bir şelaleye tanıklık ediyoruz. Buradan sizleri ayırmak biraz güç olsa da bizi bekleyen 'Kadimler Şehri' Elmalı bizleri bekliyor. Elmalıya varışımız ile Vahib-i Ümmi Türbesi, Sinan-i Ümmi Türbesi ve Ömer Paşa Camisini ziyaret ediyoruz. Elmalı'nın meşhur leblebiciler, lokumcular ve bakırcılar çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Elmalı’da geçireceğimiz hoşça vaktin ardından akşam yemeğini yedikten sonra dondurma keyfinin ardından Fethiye’ye dönüş yolculuğumuz başlıyor ve bir başka Emine Turizm organizasyonunda tekrar buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

 

TUR FİYATLARI

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler;

*Lüks Araçlar ile Ulaşım
*Zorunlu Seyahat Sigortası
*Araçta İkram ve Servis
*Profesyonel Rehberlik Hizmeti
*1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler;

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Her Türlü Kişisel Harcamalar                                                                                                      
*0-3 yaş ücretsiz
*4-7 yaş %50TL

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, +90 530 524 01 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ